Головні події та об'яви
до співвласників і мешканців будинку

Сторінка нашого ОСББ на Фейсбуці, активність групи

Шановні сусіди!
Для більш оперативного висвітлення інформації для мешканців ОСББ "Лобановського-130" стосовно діяльності ОСББ та з метою координації ініціатив домової громади створено групу в соціальній мережі Facebook.
Наразі група вже працює, публікується інформація та оголошення від правління ОСББ. Але, з метою збереження конфіденційності, група має статус закритої, тобто всі дописи відображаються тільки її учасникам.
Запрошуємо всіх активних мешканців домової громади до співпраці у групі. Запит на приєднання до групи можна подати за посиланням

https://www.facebook.com/groups/osbb.lobanovskogo.130/

або скориставшись QR-кодом нижче JPG

Судова справа щодо невизнання установчих зборів

Виграна справа з суду "про визнання нелегітимними установчих зборів, визнання недійсним рішення, визнання недійсним статуту, скасування державної реєстрації та зобов'язання вчинити дії" у повному обсязі.

Позивач державне підприємство "Наш Дім" до ОСББ "Лобановського 130".
Рішення суду від 02.11.2016 PDF

Щодо встановлених сміттєвих контейнерів
біля парадних №№ 10-11

Контейнери для викиду сміття, які належать ДП "Наш Дім", вивезені.
Залишились контейнери для вивозу сміття _______ з обслуговування ОСББ. Мешканці парадних №10 та №11 вчасно сповіщайте мешканців приватного сектору, щоб викидали своє сміття до контейнерів, розташованих і призначених для приватного сектору.

Не викидайте сміття в каналізацію

Сміття, прокладки, памперси і старі ганчірки (тканини) не кидайте в туалет.
При недодержанні цих правил загальноміського користування ви самі забиваєте собі стояки каналізаційних стоків.
Через Вашу байдужість, 09.11.2016р., мешканці 4-рьох під'їздів залишились без води. Каналізаційний стояк довелось розрізати, щоб його прочистити. Також даний тип відходів погано впливає на систему насосів в загальноміському колекторі.

Про сплату рахунків за квартиру

З 01.10.2016 року вас обслуговує ОСББ "Лобановського 130".

Прохання сплачувати рахунки з квартплати тільки в ОСББ.
По квитанціям від ГІОЦ КМДА, сплачуються тільки попередні заборгованості по квартплаті перед ДП "наш Дім" а також графи з постачання і водовідведення від ПАТ «АК "Київводоканал"».

Архівні матеріали


--==[[]]==--